مرکز پاسخگویی تلفنی به سوالات رایانه ای و موبایلی 9099071540 (تماس با تلفن ثابت) - 0217129 (تماس با موبایل)
تماس با کارشناس

کامل ترین راهنمای تبلیغات در اینستاگرام

 • توسط : سیما مومنی
 • انتشار: 1400/09/20 - بروزرسانی: 1402/09/27
کامل ترین راهنمای تبلیغات در اینستاگرام | مشاور کامپیوتر
اینستاگرام ترفند های اینستاگرام آموزش اینستاگرام حل مشکلات اینستاگرام

پلتفرم اینستاگرام این روزا به جز جدانشدنی زندگی ما تبدیل شده است. عده ای در این پلتفرم کسب وکار خود را اداره می کنند و روابط شان را حفظ می کنند و عده ای هم به عنوان سرگرمی و استفاده از مطالب و فیلم های اموزشی همراه همیشگی اینستاگرام هستند. خوشبختانه این پلتفرم با قابلیت های فراوانی که دارد توانسته بستری برای کسب و کارهای مختلف باشد. در این راستا مشاوره اینستاگرام از خدماتی است که کمک می کند پیج های تجاری هرروز بیشتر از قبل ارتقا داشته باشند و به سمت پیشرفت جایگاه خود در این بستر بروند.

اگر شما یکی از افرادی هستید که این روزها با تبلیغ در اینستاگرام تصمیم گرفته اید رونقی به کسب و کارتان بدهید و آن را ارتقا بدهید. تبلیغات در اینستاگرام می تواند مانند یک معجزه عمل کند. مشاوره تبلیغ در اینستاگرام کمک می کند شما نکاتی را رعایت کنید تا هم تبلیغات خوبی داشته باشید و هم  با توجه به قوانین و ترفندهای اینستاگرام بتوانید بهترین بازخورد را از تبلیغات خود دریافت کنید. شاید برایتان سوال باشد وظایف مشاور اینستاگرام چیست؟ و  چکار می کند؟

در این مقاله تصمیم داریم به بررسی و شرح همین موضوع و نکات بپردازیم. تا تبلیغاتی پربازده و موثر در اینستاگرام را برای شما به ارمغان بیاورد. پس تا انتهای مقاله همراه کارشناسان پشتیبانی رایانه کمک باشید.

✴️✴️ در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با پلتفرم اینستاگرام می توانید با کارشناسان ما در رایانه کمک تماس حاصل فرمایید.برای تماس با رایانه کمک میتوانید از طریق تلفن های ثابت با شماره 9099071540 و از طریق موبایل با شماره  0217129 تماس حاصل فرمایید.

 

 

آنچه در این مقاله می خوانیم:

مشاوره تبلیغ در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام

شناخت هدف

زمان شروع تبلیغ در پیج

مشخصات یک تبلیغ خوب در اینستاگرام

انواع تبلیغات در اینستاگرام

روش های تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام در استوری

در کدام پیج ها تبلیغ نکنیم؟

راهکارهایی برای افزایش بازدهی تبلیغات  در اینستاگرام

نکات نهایی در مورد چگونگی تبلیغ در اینستاگرام

پاسخ به سوالات متداول کاربران در رابطه با مشاروه تبلیغ در اینستاگرام

سخن آخر

 

✍️مشاوره تبلیغ در اینستاگرام

مشاوره در اینستاگرام قسمت های گوناگونی را شامل می شود. مشاور تبلیغات در اینستاگرام به مشاوره دادن در زمینه تولید محتوا، در زمینه افزایش فالوور، چگونگی تبلیغ و راهکارهای تبلیغ خوب برای جذب مشتری و دیگر موارد حائز اهمیت اینستاگرام می پردازد.

هنگامی که  شما به عنوان یک کاربر اینستاگرام در این پلتفرم شروع به تبلیغ می کنید پس از مدتی انتظار دارید فالوورهایتان زیاد شود و فیدبک بگیرید. و تعامل خوبی با مخاطب برقرار کنید اما ممکن است این نتیجه  را دریافت نکنید و برایتان چالش برانگیز باشد چرا این اتفاق می افتد و با اینکه تبلیغات خود را انجام داده اید اما فید بک هایتان رضایت  بخش نیست. در اینجا مشاوره تبلیغ در اینستاگرام به  شما کمک می کند تا یاد بگیرید نکاتی را هنگام تولید محتوا برای مشاوره و تقویم تبلیغ خود رعایت کنید و از وظایف مشاور اینستاگرام حمایت و همراهی شما در این راستا است. که در موارد زیر وظابف را دسته بندی می کنیم:

 • مشاوره امنیت اینستاگرام
 • مشاوره  طراحی اینستاگرام
 • مشاوره تولید محتوا در اینستاگرام
 • مشاوره  فعالیت های تعاملی در اینستاگرام
 • مشاوره  تبلیغات در ایتستاگرام
 • بازاریابی و جذب مخاطب در اینستاگرام
 • برگزاری لایو  در پلتفرم اینستاگرام

که ما تصمیم داریم در این مقاله صحبت کنیم. از خدمات رایانه کمک مشاوره برای همین کاربرانی است که در جستجوی راهکار برای ارتقا کسب وکار خود و تبلیغ بهتر هستند. با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

✍️تبلیغات در اینستاگرام

به طور کلی دو نوع تبلیغات در اینستاگرام وجود دارد:

 • تبلیغات برای برند سازی 
 • تبلیغات برای فروش

اغلب تبلیغات در فضای اینستاگرام تبلیغاتی هستند که جهت فروش محصول و ارائه خدمات صورت می گیرند. تبلیغات فروش نیاز به مهارت دارد که پول مان را هدر ندهیم و همراه با خلاقیت شروع به تبلیغ کنیم تا زمانی که به نتایج دلخواه برسیم. در ادامه مقاله یک سری نکات برای شروع تبلیغات در اینستاگرام را شرح می دهیم.

 

✍️شناخت هدف

اولین قدم در راستای پیشبرد هر کسب و کاری این است که چشم اندازی از آنچه می خواهیم داشته باشیم و هدف خود را  تعیین کنیم. در تبلیغ نیز شناختن مخاطب هدف است. باید در پیجی تبلیغ دهیم که فالوورهای آن  به بازار هدف ما نزدیک باشد و در حوزه بیزینس ما فعالیت می کنند. بنابراین موضوع تعیین هدف و شناخت مخاطب برای داشتن تبلیغات خوب در قدم اول بسیار حائز اهمیت است.

 

✍️زمان شروع تبلیغ در پیج

اگر ابتدای شروع کار هستیم و تعداد فالوورهای پیج به  ۱۰k نرسیده است بهتر است در پیج های عمومی تبلیغ کنیم. قبل از شروع تبلیغات نیز سه اصل زیر را در نظر داشته باشیم:

 1. ظاهر پیج: تا هنگامی که یک ظاهر خوب و جذاب برای پیج درست نکرده ایم بهتر است تبلیغات را شروع نکنیم. موارد مانند عکس پروفایل مناسب، کاور هایلایت اینستاگرام، کاور های پست، تم رنگی پیج و … را از قبل آماده کنیم. تا کاربران هنگام تبلیغ و بازدید از پیج نسبت به آن رغبت پیدا کنند.
 2. محتوای پیج: محتوای با ارزش و با کیفیت تاثیر زیادی در جذب فالوور دارد. هرچه قدر محتوا های پیج خلاقانه باشد در زمینه آموزشی، سرگرمی و معرفی خدمات و محصولات احتمال فالو شدن توسط مخاطب بالا می رود.
 3. تعداد پست مناسب: قبل از شروع تبلیغ حتما باید ۳۰ تا پست عالی و قابل قبول در پیج داشته باشیم تا مخاطب متوجه فعالیت ما در پیج شود.

 

✍️مشخصات یک تبلیغ خوب در اینستاگرام

در یک تبلیغ خوب قبل از هرچیزی باید به احساس مخاطب بسیار توجه شود. مخاطب باید در تبلیغ ما احساس خودمانی و راحتی بکند تا بتوانیم بر روی آن ها تاثیر بگذاریم. توجه کنید اینکه تبلیغاتی داشته باشیم که حال مخاطب را خیلی خوب یا خیلی بد بکند اصلا جالب نیست. همچنین محتوای تبلیغات باید حس کنجکاوی را در مخاطب برانگیزد و همراه با آموزش های رایگانی باشد که به توانایی های کسب وکار ما ایمان بیاورند.

🚦در پایان هر تبلیغ بهتر است یک فرمول دعوت به اقدام داشته باشیم   Call To Action   مثلا اگر میخوای پس با ما همراه شو.

 

 

✍️انواع تبلیغات در اینستاگرام

اینکه بدانیم چه راه هایی برای تبلیغ دراینستاگرام وجود دارد می توانیم تبلیغات خود را از روش های مختلف انجام دهیم رایج ترین تبلیغ، تبلیغات از طریق صفحات پربازدید می باشد. که به بررسی هریک از این صفحات پربازدید می پردازیم.

 

۱ . تبلیغات اینستاگرام از طریق اینفلوئنسرها

یکی از روش های پر بازده دراینستاگرام تبلیغ از طریق اینفلوئنسرهایی است که در اینستاگرام فعالیت می کنند. اینفلوئنسر در واقع به شخصی گفته می شود که توانسته فالورهای زیادی را جذب کند. و به طور معمول در یک زمینه خاص مانند: تست غذا، ساخت ویدیوهای کمدی، تکنولوژی آموزش آشپزی و.. فعالیت می کند. اینفلوئنسر ها نیز به علت فعالیت زیادی که دارند توانسته اند فالوور جذب کنند. تبلیغ با این روش بازدهی خوبی دارد بهتر است حوزه کاری ما با حوزه کاری شخص اینفلوئنسر یکی باشد. مثلا اگر تبلیغ فروش رب گوجه داریم اینفلوئنسرهایی که در زمینه آشپزی فعال هستند گزینه خوبی هستند.

 

۲ .  تبلیغ از طریق صفحات پر بازدید اینستاگرام

رایج ترین شکل تبلیغات؛ اینستاگرامی تبلیغات از طریق صفحات پربازدید اینستاگرام می باشد. در فضای اینستاگرام صفحات بسیار زیادی وجود دارند که تعداد فالوورهایشان بالاست اگر فالوورهای این صفحات فیک یا جعلی نباشند و نرخ تعامل بالایی داشته باشند گزینه خوبی برای تبلیغات هستند. در اغلب این گونه پیج ها صاحبان پیج، مبلغی را دریافت می کنند و در ازای آن ها تبلیغ مد نظر ما را در پیج خود قرار می دهند.

 

۳ .  تبلیغات در اینستاگرام توسط سلبریتی ها

سلبریتی ها افرادی می باشند که به واسطه فعالیت شان در جامعه شهرت دارند مانند بازیگران سینما، خوانندگان، ورزشکاران و… و برخلاف اینفلوئنسرها که شهرت خود را از فعالیت در فضای مجازی کسب می کنند سلبریتی ها از قبل شهرت داشته اند. این روش البته روش معمولی نیست چرا که به علت هزینه بالا در تبلیغات اغلب شرکت های بزرگ تبلیغات خود را  به این گونه صفحات می سپارند.

 

۴ . تبلیغات از طریق ربات ها

ربات یکی دیگر از ابزارهای تبلیغات در اینستاگرام هستند. این تبلیغ به صورت مستقیم نمی باشد. در این روش، صاحبان پیج ها با استفاده از اکانت اصلی یا اکانت های دیگر، به ارسال پیام خودکار از طریق ربات ها می پردازند. این روش توصیه نمی شود چرا که معمولا اشخاص نظر خوبی نسبت پیغام های تبلیغاتی ندارند و ممکن است آن اکانت را بلاک کنند.

 

۵ .  تبلیغات اسپانسری اینستاگرام

تبلیغاتی اسپانسری اینستاگرام به نوعی تبلیغ گفته می شود که تبلیغات از طریق خود اینستاگرام صورت می گیرد. به این صورت که حساب خود را در اینستاگرام شارژ می کنیم و اینستاگرام در ازای هزینه ای که داده ایم پست ما را برای افراد بیشتری نمایش می دهد. این نوع تبلیغ برای کاربران ایرانی به دلیل تحریم بودن، غیر فعال است. شرکت هایی وجود دارند که این نوع تبلیغ را با واسطه انجام می دهند.

 
 

✍️روش های تبلیغات در اینستاگرام

پس از اینکه انواع تبلیغ دراینستاگرام را شرح دادیم نوبت به چگونگی تبلیغ کردن می رسد. روش های مختلفی برای تبلیغات در اینستاگرام وجود دارد که هرکدام بازدهی خود را دارد که بسته به نوع کاری که داریم می توانیم یک روش را انتخاب کنیم.

 

🟢روش اول: تبلیغات بنری

منظور از تبلیغات بنری، استفاده از عکس در اینستاگرام می باشد. این نوع تبلیغ رایج ترین نوع تبلیغ است که همراه با تصویر یک کپشن قرار داده می شود. اغلب کسب و کارهای کوچک و افرادی عادی از تبلیغات بنری بیشتر استفاده می کنند. که نسبت به دیگر روش ها هم ساده و کم هزینه تر می باشد. غالبا صفحه تبلیغ کننده نیز بر وی عکس تگ می شود که در صورت نشر بازدهی بیشتری داشته باشد.

 

🟢روش دوم : تبلیغات ویدیویی

منظور از تبلیغات ویدیویی، تبلیغ با نشر ویدیو می باشد. این روش بسیار معمول و پرطرفدار است. به این صورت که یک ویدیو یک دقیقه ای یا کمتر، به عنوان تبلیغ با محتوایی جذاب مرتبط با نوع خدمات و محصول ساخته می شود و در اینستاگرام نشر می شود. اینکه ویدیو های ساخته شده جذاب و با خلاقیت ساخته شوند؛ می توانند مخاطبان زیادی را به خود جلب کنند. اغلب کاربران از تبلیغات ویدیویی بسیار استقبال می کنند. این نوع تبلیغ خود به دو نوع انجام می گیرد.

1. تبلیغ در یک بازه زمانی مشخص: این نوع تبلیغ یکی از رایج ترین نوع تبلیغ می باشد. در این نوع تبلیغ ما با صاحب پیج توافق می کنیم که تبلیغ ما به مدت یک روز در پیج خود قرار دهد و به ازای این یک روز مبلغی دریافت می کند. و پس از آن بازه زمانی تبلیغ را حذف می کند.

 

2. تعداد بازدید ویدیو توسط کاربران : در این نوع تبلیغ نیز مطابق با توافقی که بین صاحب پیج و تبلیغ کننده انجام می شود پس از اینکه بازدید کننده های ویدیو به تعداد مشخصی رسیدند تبلیغ برداشته می شود. مثلا صاحب پیج به ما می گوید زمانی که تعداد بازدید ویدیوی تبلیغی ما به ۲۰ هزار نفر بازدید رسید تبلیغ از پیج حذف می شود و به ازای آن مبلغی دریافت می شود.

نکته: اگر در هر بخش با مشکل یا سوال خاصی روبرو شدید میتوانید از قسمت انتهای نظرات این پست با پشتیبانی کامپیوتری رایانه کمک در ارتباط باشید.

 

✍️تبلیغات اینستاگرام در استوری

استوری یکی از قابلیت های محبوب اینستاگرام می باشد. ابزاری است که عموما مطالبی با اهمیت کمتر به مدت ۲۴ ساعت در استوری قرار می گیرند یا اینکه اطلاع رسانی محتوای آن ها در همان لحظه مهم می باشند. یکی از دلایلی که این تنوع تبلیغ را محبوب کرده است امکان قرار دادن لینک وب سایت در استوری می باشد. اینستاگرام به صفحاتی که بالای ۱۰ هزار فالوور داشته باشند این قابلیت را داده است که بتوانند لینک وب سایت محصولات و خدمات خود را در استوری قرار دهند تا کاربران به صورت مستقیم وارد وب سایت مدنظر بشوند.

 

🟠بهترین فونت های مخصوص تولید محتوا در اینستاگرام را یکجا دانلود کنید. بهترین فونت های اینستاگرام

 

 

 

✍️در کدام پیج ها تبلیغ نکنیم؟

تبلیغات نیز مانند هر نوع انتخابی دارای باید و نباید می باشد. مهم است بدانیم در کدام پیج ها بهتر است تبلیغ نکنیم و آن پیج ها را تشخیص دهیم. در ادامه ۴ نوع پیج که بهتر است تبلیغات خود را در آن ها انجام ندهیم را معرفی می کنیم.

 

پیج هایی که زیاد از حد تبلیغ می گذارند.

هنگامی که یک پیج اغلب محتوای آن تبلیغی می باشد و بیش از ۱۰ پست آخر آن ها تبلیغات است؛ نمی تواند گزینه مناسبی برای تبلیغات ما باشد. چرا که احتمال دیده شدن تبلیغ ما در این نوع پیج ها بسیار کم می باشد. بهتر است پیج هایی را انتخاب کنیم که در طول روز خیلی کم به تعداد شمار تبلیغ قرار می دهند.

 

پیج هایی که موضوع محتوایی مشخص ندارند

پیج هایی که شلوغ و بی هدف بنظر می رسند نیز گزینه های خوبی برای تبلیغ نیستند به طور مثال هنگامی که وارد پیج می شویم محتوای پیج موضوع محتوایی مشخص ندارند ازهر زمینه در پیج پست گذاشته است. محتوای ورزشی دارد؛ محتوای سینمایی، و محتواهای متنوعی پست گذاشته شده است. معمولا این نوع پیج ها نرخ تعامل پایینی دارند و برای تبلیغ اصلا مناسب نیستند. بهتر است پیجی را انتخاب کنیم بر یک موضوع تمرکز دارند.

 

پیج هایی که دنبال کنندگان آنها مورد هدف ما نیستند

این مورد نیز بسیار اهمیت دارد. بهتر است قبل از تبلیغ در پیج توجه کنیم مخاطبان آن پیج جز کدام دسته افراد هستند و آیا به زمینه کاری ما نزدیک هستند؟ مثلا اگر در زمینه ورزش تبلیغ می کنیم بهتر است در پیجی تبلیغ کنیم که مرتبط با ورزش باشد تا مخاطبان آن جز مخاطبان هدف ما باشند.

 

پیج هایی که نرخ تعامل پایین دارند

نرخ تعامل به میزان فعالیت پیج و ارتباط پیج با مخاطبان برمی گردد. اگر بخواهیم از تبلیغ خود نتیجه بگیریم بهتر است پیجی را انتخاب کنیم که نرخ تعامل مناسبی داشته باشد. در واقع باید نسبت به تعداد فالووری که دارند پست و استوری ها بازدید داشته باشند و تعداد لایک و کامنت ها خوب باشند. بازار های انلاین بسیاری هستند که نرخ تعامل پیج های اینستاگرام را بررسی می کنند. می توانیم قبل از انتخاب پیج برای تبلیغ ابتدا با استفاده از ابزار ها نرخ تعامل را بررسی کنیم

 

برای اطلاعات بیشتر درمورد اینستاگرام: آموزش قدم به قدم کار با استوری اینستاگرام آموزش کار با استوری اینستاگرام

 

 

🟠نکته مهم: مشاوره اینستاگرام مارکتینگ فقط به دست یک مشاور حرفه ای انجام می شود که با یک برنامه ریزی دقیق برای پیج شما بتواند پیج شما را ارتقا دهد.

✍️راهکارهایی برای افزایش بازدهی تبلیغات  در اینستاگرام

تا این قسمت از مقاله به بررسی نکاتی برای شروع تبلیغ و سپس انواع تبلیغ و باید ها و نباید ها پرداختیم. حال پس از انتخاب راه تبلیغ بسیار مهم است که نکاتی را رعایت کنیم تا تبلیغات ما موثر شوند و بازدهی خوبی برای ما داشته باشند و به نتیجه دلخواه برسیم. در ادامه مقاله به بررسی این نکات می پردازیم.

 

۱ .کوتاه بودن کپشن در تبلیغات اینستاگرامی

در اینستاگرام می توانیم تا ۲۰۰۰ کلمه کاراکتر درون کپشن بنویسیم. کپشن به توضیحاتی گفته می شود که مربوط به پست است. اما آنچه که باید را رعایت کنیم کوتاه و مختصر نوشتن کپشن می باشد که به دیده شدن تبلیغ کمک شایانی می کند. کپشن های طولانی غالبا مخاطبان را خسته می کند و باعث می شود آن را نادیده بگیرند. بهتر است یک توضیح لازم و مختصر در رابطه با شرح محصول و خدمات بنویسم که مخاطب با کلیت کار ما آشنا  شود.

 

۲ .استفاده از عکس یا ویدیوی با کیفیت

تصاویر و ویدیو ها تاثیر بسیار خوبی بر مخاطب دارند. یک تصویر جذاب و تاثیر گذار بازدهی تبلیغ ما را افزایش می دهد و مهم است تاثیری که می گذارد مثبت باشد تا مخاطب انگیزه پیدا کند وارد پیج ما شود. بهتر است در ساختن ویدیو هایی تبلیغی نیز از تصاویر باکیفیت استفاده شود می توانیم از نرم افزار های گرافیک در این زمینه کمک بگیریم.

 

 ۳ . مخاطب هدف

به این نکته قبلنا نیز اشاره کردیم؛ تبلیغات در اینستاگرام باید در پیجی صورت بگیرد که مخاطبان آن مورد هدف ما باشند. این یکی از قواعد اینستاگرام است. ما باید پیجی را انتخاب کنیم که از لحاظ محتوایی به پیج کاری ما نزدیک هستند. و بیشترین احتمال را می دهیم که ممکن است پس از تبلیغ در آن پیج به خاطر نیاز و جذابیت هدفی که دارند پیج ما را دنبال کنند. به طور مثال اگر در زمینه تغذیه فعالیت می کنیم و برنامه غذایی و رژیم های غذایی جز تبلیغات ما هستند و به یک پیج روانشناسی درخواست تبلیغ بدهیم مخاطبان آن پیج هدف ما نیستند چرا که غالب محتوای آن پیج روانشناسی می باشد پس بهتر است به پیج های سلامت و ورزش مراجعه کنیم که به هدف ما نزدیک تر هستند.

 

۴ .تبلیغ در زمان مناسب  وقت شناسی تبلیغ  

یکی دیگر از نکات مهم در تبلیغات، تبلیغ در زمان مناسب می باشد. مثلا در زمان های که اینترنت سراسری دچار مشکل و قطعی می باشد تبلیغ کردن کارعاقلانه ای نیست و باید صبر کنیم تا به حالت معمول برگردد. یا در بعضی ساعات شیانه روز که بیشتر افراد سرکار هستند تبلیغ کردن نیز مناسب نمی باشد در زمان هایی که  قبل از ان یک واقعه بزرگ مانند سیل و زلزله و… رخ داده است و مردم در فضای اینستاگرام سرگرم موشکافی آن واقعه هستند زیاد به تبلیغات توجه نمی کنند پس بهتر است به زمان تبلیغ حتما توجه کنیم.

🎯نکته: پیشنهاد میکنم برای یادگیری آموزش های ویدیویی رایگان بیشتر پیج اینستاگرام رایانه کمک و اپارات رایانه کمک را دنبال کنید.

 

۵ .تبلیغات آزمایشی پیش از تبلیغ اصلی

برخی از کسب وکار های بزرگ در چند وقت یک بار، کمپین های تبلیغاتی در اینستاگرام  برگزار می کنند و هزینه هایی برای آن می پردازند. مثلا تخفیف به مناسبت شب عید، شب یلدا و… که به صورت گسترده در اینستاگرام تبلیغ خود را نشر می دهند. اگر ما یکی از کسب  وکار هایی هستیم که کمپین برگزار می کنیم؛ بهتر است قبل از کمپین ابتدا تبلیغ خود را در یک پیج قرار دهیم تا بازدهی افراد را ببینیم و اگر مناسب بود برای کمپین اصلی در نظر بگیریم.

 

۶ .از هشتگ های مرتبط با تبلیغ استفاده کنیم

استفاده از هشتگ، یکی از راه های مناسب برای نمایش پست در قسمت اکسپلور اینستاگرام می باشد. هشتگ ها پست ما را  به افراد بیشتری نشان می دهند. پس باید در هشتگ گذاری دقت بسیاری به خرج دهیم. این نکته را توجه کنید که پیج های تبلیغ کننده در اغلب مواقع از هشتگ ها استقبال نمی کنند چرا که طبق قوانین اینستاگرام برای پیج مضر است و حالت اسپم گونه دارد. در واقع اینستاگرام از این کار خوشش نمی آید. می توانیم از صاحب پیج تبلیغ کننده درخواست کنیم حداقل چند تا از هشتگ های مرتبط با تبلیغ را درون کپشن قرار دهد.

 

۷ .تبلیغ گونه نبودن تبلیغات در اینستاگرام

یک تبلیغ خوب تبلیغی است که آشکارا نشان ندهند که تبلیغ است. در برخی تبلیغات در کپشن چندین بار آدرس پیج و وب سایت تکرار شده است و یا در ویدیو ها آدرس پیج تکرار می شود وکاملا نمایان است تبلیغ است؛ برای همین مخاطب به آسانی از تبلیغ رد می شود پس بهتر است محتوا به گونه ای باشد که مخاطب را درگیر کند و در این میان تبلیغ پیج نیز صورت بگیرد.

 

۸ .تغییر محتوای تبلیغ در زمان های متفاوت

یک اشتباه بزرگ در حیطه تبلیغات این است که تبلیغ کننده در بازه های زمانی از یک نوع تبلیغ با محتوای تکراری استفاده کند .مثلا در این ماه تبلیغی با یک محتوای ویدیویی نشر می کند و برای تبلیغ ماه بعد از همان ویدیو استفاده می کند. این کاملا اشتباه می باشد. و مخاطبان به آن توجهی نمی کنند بهتر است محتوای تبلیغ را تغییر دهیم.

 

۹ .داشتن یک لندینگ پیج مناسب

لندینگ پیج، پیج هایی هستند که عمده فعالیت شان از طریق وب سایت است و از اینستاگرام به عنوان یک ابزار بازاریابی قدرتمند استفاده می کنند. این کسب وکار ها هنگامی که در اینستاگرام تبلیغ می کنند کاربران را به یکی صفحات وب سایت شان که یک لندینگ پیج می باشد هدایت می کنند. این حرکت بسیار راحت از طریق استوری صورت می گیرد. تا کاربر با کشیدن صفحه استوری که لینک در آن قرار دارد به آسانی وارد وب سایت مورد نظر شود. اگر برای تبلیغ وب سایت داریم و سعی می کنیم مخاطب را به آن صفحه هدایت کنیم باید یک لندینگ مناسب طراحی کنیم به این شرط که لندینگ ما واکنش گرا باشد. یعنی در کامپیوتر و موبایل صفحه وب سایت به شکلی درست به نمایش درآید بخصوص در صفحه موبایل؛ چرا که اغلب مخاطبان از طریق موبایل وارد فضای اینستاگرام می شوند و سپس وب سایت را باز می کنند. برای همین مهم است لندینگ پیج ما به درستی نمایش داده شود.

 

۱۰ .استفاده از CTA یا دعوت به اقدام

در تبلیغاتی که می کنیم سعی کنیم در انتهای کپشن عکس یا ویدیو، از کاربر دعوت کنیم تا کاری را انجام دهد به این حرکت دعوت به اقدام می گوییم. مثلا دعوت به اقدام می تواند این باشد که وارد استوری شوند صفحه را بالا بکشند و مشخصات خود را وارد وب سایت کنند. راه های زیادی برای دعوت به اقدام وجود دارد. بسیار مهم است در تبلیغات اینستاگرامی از CAT استفاده کنیم.

 

✴️✴️اگر برای استفاده از هریک راهکارهایی برای افزایش بازدهی تبلیغات در اینستاگرام نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر دارید کارشناس مشاوره تبلیغ در اینستاگرام رایانه کمک می تواند به  شما کمک کند. برای تماس با رایانه کمک میتوانید از طریق تلفن های ثابت با شماره 9099071540 و از طریق موبایل با شماره0217129تماس حاصل فرمایید.

 

  

 

 

حتما بخون شاید لازمت بشه: آموزش فیلتر کردن کامنت اینستاگرام

 

🟠نکات نهایی در مورد چگونگی تبلیغ در اینستاگرام

به طور کلی دو راه چگونگی تبلیغ در اینستاگرام وجود دارد. یکی اینکه خودمان مستقیم به پیج های تبلیغ کننده پیام بدهیم و از آن ها در خواست کنیم تبلیغ ما را نیز نشر دهند. راه دوم این است که وب سایت هایی که خدمات مربوط به تبلیغات اینستاگرام را ارائه می دهند کمک بگیریم. در این صورت ما هزینه تبلیغات با توجه به پلن های مختلف را پرداخت می کنیم و آن ها تبلیغات ما را در پیج های مختلف نمایش می دهند.

البته دقت کنیم تعرفه تبلیغات بسیار متفاوت هستند و بسته به نوع پیج، تعداد فالوور و نرخ تعامل، تعرفه هایی تعیین می شود و هیچ گونه نرخ رسمی برای تبلیغ وجود ندارد.

 

 

پاسخ به سوالات متداول کاربران در رابطه با مشاروه تبلیغ در اینستاگرام

در این قسمت به تعدادی از سوالات کاربران در رابطه با مشاوره اینستاگرام مارکتینگ پاسخ خواهیم داد.کارشناسان مجرب و متخصص رایانه کمک برای ارائه خدمات کامپیوتری از طریق تماس تلفنی و پاسخگویی آنلاین آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند

شما می توانید برای دریافت پاسخ سوال های خود از طریق تلفن های ثابت با شماره 9099071540 و از طریق موبایل با شماره 0217129 با کارشناسان رایانه کمک در ارتباط باشید.

آیا مشاور پیج اینستاگرام و ادمین پیج یکی هستند؟

- مشاور تبلیغ اینستاگرام ادمین نیست. مشاور کسی است که دانش دیجیتال مارکتینگ دارد و میداند چه محتوایی چه زمانی و چگونه و با چه شرایطی به اشتراک گذاشته شود. 

مشاور پیج اینستاگرام چه وظایفی دارد؟

- مشاور پیج کسی است که دانش دیجیتال مارکتینگ را دارد و با انجام صحیح تبلیغات به رفع نقاط ضعف کسب وکار از دید دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی می پردازد. یک مشاوره می داند بهترین زمان برای انتشار یک محتوای چه موقع است و در زمینه طراحی و ایده پردازی تقویم محتوا و استراتژی های محتوا مانند پست و استوری به صاحب کسب وکار در پیج اینستاگرام کمک می کند.

از کجا بهترین پیج برای تبلیغ در اینستاگرام را تشخیص دهیم؟

- برخی صفحات در اینستاگرام طرفداران زیادی دارند. به طور مثال صفحه های طنز و سرگرمی بیشترین طرفدار در بین موضوعات دیگر دارند. صفحه های سفر و گردشگری یکی از بهترین پیج‌های اینستاگرام برای تبلیغ است. یکی دیگر از پیج های پربازدید صفحه های سبک زندگیست که اینفلوئنسرهای فعال در این حوزه در کنار به اشتراک گذاری اتفاقات روزمره خود تبلیغات انجام می دهند. می توانید این پیج ها را در اینستاگرام پیدا کنید و برای تبلیغ خود استفاده کنید.

 

📌سخن آخر

در این مقاله سعی کردیم به صورت جامع و کامل نکات مهمی برای شروع تبلیغات در اینستاگرام شرح دهیم. دنیای اینستاگرام یکی از جذاب ترین فضاهای مجازی برای ارائه خدمات و محصولات می باشد چرا که کاربران زیادی در آنجا حضور دارند. در این مقاله راه های تبلیغ در اینستاگرام را شرح دادیم همچنین به باید ها و نباید های تبلیغات پرداختیم. سعی کنید قبل از شروع تبلیغات حساب شده و آماده شروع کنید تا هزینه ای که می کنید هدر نرود و به بهترین بازدهی تا در نهایت به نتیجه دلخواهی که در نظر دارید برسید. امیدواریم این مقاله برای شما کاربر گرامی مفید بوده باشد . شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با تبلیغات در اینستاگرام داشتید میتوانید از طریق شماره 9099071540 و 0217129 با خدمات کامپیوتری رایانه کمک در ارتباط باشید و از آنها مشاوره تلفنی و اینترنتی دریافت کنید.

📌 رفع مسئولیت: محتوای این صفحه صرفاً برای اطلاع رسانی است و در صورتی که تسلط کافی برای انجام موارد فنی مقاله ندارید حتما از کارشناس فنی کمک بگیرید.

نظرات :
اولین نظر را ثبت کنید

برای این مطلب تابحال نظری ثبت نشده است. اولین نفر باشید

ارسال نظر :

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

عملیات انجام شد